Başarı Öykülerimiz

Enfeksiyon Tedavisinde Eş (Partner) Tedavisi
08/09/2017
Jinekoloji
15/09/2017

Başarı Öykülerimiz

13
Plasenta previa totalis nedeniyle Balıkesir’den gelen ve başarılı bir ameliyatla sağlığına kavuşan hastamız Gümüş ailesi ile hatıramız.
12
8 yıllık çocuk hasreti sonunda kliniğimizde tedavi ile gebelik elde eden Çelikkol ailesinin pastası.
11
Gebeliğe eşlik eden kalp hastalığı nedeniyle yakın takiple doğumunu yaptırdığımız değerli Kaya ailesi ve oğulları Yağız ile birlikte.
1
Uzun bir bekleyişin ardından ikiz bebekleri sağlıkla ailesine kavuşturduğumuz için mutluyuz.
9
Tekrarlayan düşükler sonrası yakın takiple izleyip sağlıkla doğumunu gerçekleştirdiğimiz değerli hastamız Arslan Ailesi ile birlikte.
3
İkiz gebelik nedeniyle yakın takip altında doğumunu yaptırdığımız minik Azra ve kardeşi Öykü ile birlikte. Pekgöz ailesini tebrik ederiz.
5
Fetal anomali şüphesi ile kliniğimize ayrıntılı inceleme için yönlendirilen ve sağlıkla dünyaya gelişine tanık olduğumuz minik Ömer Yavuz ve Alakuş ailesi ile hatıramız.
6
2 yıldır çocuk hasreti çeken Semiz ailesinin kliniğimizde tedavi ile elde ettiği ikiz gebelik. Miniklerimiz çok tatlı maşallah, Semiz ailesi artık kocaman bir aile.
2
17 Yıllık bebek hasreti, başarılı bir tedavi ve muhteşem sonuç.
4-1
4 yıldır çocuk hasreti çeken Yazan ailesi tedavimiz ile üçüz gebelik elde etti ve sağlıkla dünyaya gelmelerine vesile olduk. Allah mutluluklarını bozmasın.
2
leri yaş ve gebelik şekeri nedeniyle yakın takip altında doğumunu gerçekleştirdiğimiz Kağan artık kocaman bir delikanlı. Demirtaş ailesini tebrik ederiz.
14
8 yıllık çocuk hasreti nedeniyle kliniğimize başvuran Atar ailesi tedavi ile ikiz gebelik elde etti. Ebrar ve Evra'nın dünyaya gelmesiyle artık onlar kocaman bir aile.
Kliniğimize başvurarak sağlığını bize emanet eden kıymetli hastalarımızdan bir bölümünün, mutlu son ile tamamlanan Öykülerini kısaca aşağıda paylaştık. Darısı tüm şifa arayanların başına.